Gimnazija i ekonomska škola

"Dositej Obradović"

Bačka Topola

Informacije za roditelje

Raspored zvonjenja

 

1. čas: 07.00 – 07.45
2. čas: 07.50 – 08.35
3. čas: 08.55 – 09.40
4. čas: 09.45 – 10.30
5. čas: 10.35 – 11.20
6. čas: 11.25 – 12.10
7. čas: 12.15 – 13.00
8. čas: 13.05 – 13.50

 

Satnica prijema roditelja:

Drugo polugodište školske 2021/2022 godine

PREZIME I IME PREDMET DAN VREME
Kojić Sanja srpski jezik i književnost, srpski kao nem. utorak 8.55-9.40
Pešut Dunja srpski jezik i književnost, srpski kao nem. četvrtak 10.35-11.20
Bijelić Milošević Ljiljana srpski kao nematernji utorak 10.30-11.15
Kovač Eva mađarski jezik i književnost ponedeljak 7.50-8.35
Presburger Blanka mađarski jezik i književnost sreda 7.45-8.35
Pivarčik Petronela engleski jezik ponedeljak 9.45-10.30
Mezei Melinda engleski jezik ponedeljak 9.45-10.30
Lančuški Ljiljana nemački jezik petak 13.00-13.45
Mirnič Eter Agota nemački jezik ponedeljak 8.40-9.40
Stanivuk Julijana istorija, latinski jezik sreda 9.45-10.30
Pletikosić Paja istorija četvrtak 9.45-10.30
Radaković Marina latinski jezik petak 10.35-11.20
Menđan Pletikosić Ildiko psihologija, građansko vaspit. sreda 11.30-12.10
Rabitovski Laura filozofija,sociologija sreda 7.50-8.35
Karabasil Gordana geografija ponedeljak 9.45-10.30
Savić Renata geografija sreda 11.25-12.10
Simović Mirjana biologija utorak 10.35-11.20
Dudaš Izabela biologija utorak 11.25-12.10
Matković Zorica matematika ponedeljak 10.30-11.00
Roganović Jovan matematika ponedeljak 13.00-13.30
Terek Irena matematika sreda 8.55-9.40
Harkai Akoš matematika četvrtak 8.55-9.40
Farago Peter fizika ponedeljak 11.25-12.10
Stančević Jovan fizika sreda 9.15-9.45
Stojanović Jelena fizika petak 9.45-10.30
Bogunović Slađana hemija ponedeljak 9.45-10.30
Rind Angela građansko vaspitanje sreda 11.25-12.10
Boroš Iren hemija četvrtak 11.25-12.10
Vojnić Jasmina računarstvo i informatika sreda 8.55-9.40
Laluja Tibor računarstvo i informatika četvrtak 9.00-9.40
Janković Katalin likovna kultura četvrtak 9.00-9.40
Mandić Tamara muzička kultura utorak 9.00-9.45
Ivanković Emika Ekonomska grupa predmeta četvrtak 10.35-11.20
Kaluđerović Tatijana Ekonomska grupa predmeta četvrtak 8.55-9.40
Aleksić Milena Ekonomska grupa predmeta petak 10.30-11.20
Tomašević Tijana Ekonomska grupa predmeta utorak 8.55-9.40
Nemeš Nerina Ekonomska grupa predmeta sreda 13.00-13.45
Egri Tihamer Ekonomska grupa predmeta utorak 9.45-10.30
Mak Tatjana fizičko vaspitanje ponedeljak 9.45-10.30
Simović Miloš fizičko vaspitanje ponedeljak 11.25-12.10
Stojanov Ljiljana prav. veronauka utorak 10.35-11.20
Virag Gabor katol. veronauka ponedeljak 9.00-9.30
Martinović Veselin direktor, geografija utorak 10.00-11.00
Grubač Jasmina pedagog sreda 10.00-12.00