Login
FacebookMySpaceTwitter

Informacije za roditelje

Raspored zvonjenja

 

1. čas: 0700 – 0745

2. čas: 0750 – 0835

3. čas: 0855 – 0940

4. čas: 0945 – 1030

5. čas: 1035 – 1120

6. čas: 1125 – 1210

7. čas: 1215 – 1300

8. čas: 1305 – 1350

 

Satnica prijema roditelja:

Drugo polugodište školske 2019/2020 godine

PREZIME I IME PREDMET DAN VREME
Bijelić Milošević Ljiljana srpski jezik i književnost, srpski kao nem. utorak 9.15-9.45
Pešut Dunja srpski jezik i književnost ponedeljak 10.30-11.15
Lalović Gojković Svetlana srpski jezik i književnost sreda 9.45-10.30
Dragić Dejana srpski jezik kao nematernji utorak 9.45-10.30
Kovač Eva mađarski jezik i književnost utorak 10.35-11.15
Eter Pandurček Betina mađarski jezik i književnost sreda 12.15-12.55
Pivarčik Petronela engleski jezik utorak 9.45-10.30
Mezei Melinda engleski jezik utorak 11.25-12.10
Lančuški Ljiljana nemački jezik sreda 11.25-12.10
Mirnič Eter Agota nemački jezik sreda 12.15-12.55
Stanivuk Julijana istorija, latinski jezik ponedeljak 10.35-11.20
Radaković Marina latinski jezik ponedeljak 8.55-9.40
Vuleković Miloš istorija četvrtak 10.35-11.20
Rabitovski Laura filozofija, sociologija, ustav i pravo gr. utorak 8.55-9.40
Menđan Pletikosić Ildiko psihologija, građansko vaspit. sreda 10.30-12.00
Karabasil Gordana geografija, građan.vasp. četvrtak 9.45-10.30
Savić Renata geografija sreda 8.55-9.40
Simović Mirjana biologija utorak 9.00-9.40
Dudaš Izabela biologija četvrtak 11.25-12.10
Stančević Jovan fizika sreda 10.00-10.30
Farago Peter fizika petak 8.55-9.40
Harkai Akoš matematika ponedeljak 7.50-8.35
Matković Zorica matematika, statistika četvrtak 11.20-12.10
Roganović Jovan matematika četvrtak 11.25-12.10
Terek Irena matematika, statistika petak 12.15-13.00
Rind Angela hemija ponedeljak 10.35-11.20
Boroš Iren hemija petak 9.00-9.45
Vojnić Jasmina računarstvo i informatika sreda 9.00-9.45
Laluja Tibor računarstvo i informatika ponedeljak 9.00-9.45
Mak Tatjana fizičko vaspitanje utorak 9.45-10.30
Kosović Nikola fizičko vaspitanje četvrtak 10.35-11.20
Janković Katalin likovna kultura četvrtak 8.55-9.40
Mandić Tamara muzička kultura utorak 13.00-13.45
Kaluđerović Tatjana Ekonomska grupa predmeta utorak 9.00-10.00
Ivanković Emika Ekonomska grupa predmeta petak 11.25-12.10
Aleksić Milena Ekonomska grupa predmeta ponedeljak 9.45-10.30
Nemeš Nerina Ekonomska grupa predmeta utorak 10.35-11.20
Stojanov Ljiljana prav. veronauka sreda 11.25-12.10
Fazekaš Ferenc katol. veronauka sreda 7.50-8.35