HomeDesktopSlide0.jpg
Gimnazija i ekonomska škola
"Dositej Obradović"
Bačka Topola
HomeDesktopSlide1.jpg
HomeDesktopSlide2.JPG.JPG
DSC5361.JPG
DSC5376.JPG
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Obaveštenja

Novi raspored od 24. januara

utorak, 23. januar 2024. 17:24

Novi raspored koji važi od srede, 24. januara 2024. dostupan je na sajtu škole u odeljku Nastava!

Red vožnje

utorak, 12. septembar 2023. 16:41

Objavljujemo red vožnje koji je od značaja za učenike koji putuju na teritoriji opštine.

Informacije za roditelje

Raspored zvonjenja

 

1. čas: 07.00 – 07.45
2. čas: 07.50 – 08.35
3. čas: 08.55 – 09.40
4. čas: 09.45 – 10.30
5. čas: 10.35 – 11.20
6. čas: 11.25 – 12.10
7. čas: 12.15 – 13.00
8. čas: 13.05 – 13.50

 

Satnica prijema roditelja:

Prvo polugodište šk. 2023/2024 godine

NASTAVNIK PREDMET DAN VREME
Kojić Sanja srpski jezik i književnost, srpski kao nem. utorak 9.45-10.30
Predojević Nevena srpski jezik i književnost, srpski kao nem. ponedeljak 9.45-10.30
Bijelić Milošević Ljiljana srpski kao nematernji utorak 11.25-12.10
Kovač Eva mađarski jezik i književnost utorak 10.35-11.20
Presburger Blanka mađarski jezik i književnost sreda 9.45-10.30
Pivarčik Petronela engleski jezik petak 10.35-11.20
Mezei Melinda engleski jezik utorak 9.45-10.30
Đukić Kovjanić Svetlana engleski jezik četvrtak 10.35-11.20
Lančuški Ljiljana nemački jezik sreda 10.35-11.20
Mirnič Eter Agota nemački jezik sreda 10.35-11.20
Stanivuk Julijana istorija, latinski jezik sreda 11.25-12.10
Leginj Marija istorija ponedeljak 11.25-12.10
Pletikosić Paja istorija petak 11.25-12.10
Burik Evelin latinski jezik četvrtak 12.15-13.00
Menđan Pletikosić Ildiko psihologija, građansko vaspit. ponedeljak 10.35-11.20
Rabitovski Laura filozofija,sociologija sreda 7.45-8.35
Karabasil Gordana geografija ponedeljak 10.45-11.30
Savić Renata geografija petak 11.25-12.10
Simović Mirjana biologija petak 10.35-11.20
Vukajlović Pece Natalija biologija petak 12.15-13.00
Zaboš Fabo Evelin biologija četvrtak 9.45-10.30
Roganović Jovan matematika četvrtak 8.55-9.40
Terek Iren matematika sreda 8.30-9.30
Harkai Akoš matematika četvrtak 9.45-10.30
Lipai Kristina matematika ponedeljak 10.30-11.30
Farago Peter fizika petak 9.45-10.30
Bogunović Slađana hemija utorak 8.55-9.40
Rind Njereš Novak Angela hemija četvrtak 11.25-12.15
Vojnić Jasmina računarstvo i informatika četvrtak 11.25-12.15
Laluja Tibor računarstvo i informatika četvrtak 10.30-11.30
Janković Katalin likovna kultura četvrtak 8.35-8.55
Mandić Tamara muzička kultura utorak 8.55-9.40
Ivanković Ema Ekonomska grupa predmeta sreda 9.00-9.40
Aleksić Milena Ekonomska grupa predmeta sreda 9.45-10.30
Tomašević Tijana Ekonomska grupa predmeta četvrtak 7.45-8.35
Nemeš Nerina Ekonomska grupa predmeta sreda 7.45-8.35
Egri Tihamer Ekonomska grupa predmeta ponedeljak 12.15-13.00
Blagojević Vanja Ekonomska grupa predmeta četvrtak 9.45-10.30
Šoš Rudolf Ekonomska grupa predmeta petak 10.35-11.20
Holo Jovana Ekonomska grupa predmeta ponedeljak 10.35-11.20
Hinić Nada Ekonomska grupa predmeta ponedeljak 8.35-8.50
Ateljević Snežana matematika ponedeljak 10.35-11.20
Mak Tatjana fizičko vaspitanje četvrtak 10.35-11.20
Simović Miloš fizičko vaspitanje ponedeljak 8.00-9.00
Stojanov Ljiljana prav. veronauka sreda 10.35-11.20
Virag Gabor katol. veronauka ponedeljak 11.25-12.15
Martinović Veselin direktor, geografija utorak 11.00-12.00
Grubač Jasmina pedagog svaki dan 10.00-12.00

Najnovije vesti

Raspored dopunske nastave za vreme zimskog raspusta šk. 2023/24 godine

Snežana Ateljević
     10. Januar – 1e-3 - 8.00-9.30
     11. Januar – 3e-3 – 8.00-9.30

Julijana Stanivuk
    11. Januar – 10.00 – Latinski

Slađana Bogunović
    11. Januar – 8.00-10.00

Jovan Roganović
    10. Januar – 8.30-10.00
     11. Januar – 8.30-10.00

Leginj Marija
     11. Januar – 8.00-12.00

Mirnič Eter Agota
     11. Januar – 8.00-10.00 (4e-4)

Kovač Eva
     9. Januar – 8.00-9.30

Svetlana Đukić Kovjanić
     9. Januar – 10.30-12.00

Savić Renata
     10. Januar – 8.00-10.00

Opširnije...

Raspored odbrane maturskih radova

Engleski jezik
     ponedeljak, 5. jun – 13.00

Geografija
     utorak, 6. jun – 13.00

Biologija
     četvrtak, 8. jun – 10.30

Istorija
     ponedeljak, 5. jun – 13.00

Hemija
     utorak, 6. jun – 11.30

Likovna kultura
     četvrtak, 8. jun – 12.15

Psihologija
     utorak, 6. jun – 13.00

Računarstvo i informatika
     četvrtak, 8. jun – 9.00

Fizika
     utorak, 6. jun – 13.00

 

"Čitajmo glasno!"

28. februara 2023. godine naša škola je prvi put učestvovala u aktivnosti Društva školskih bilbiotekara Srbije "Čitajmo glasno". Knjižničar škole i nastavnici uspešno su, za ovaj prvi put, animirali učenike naše škole da u 11.55 učestvuju u akciji i glasno čitaju pod sloganom "Nije kasno ni u pet do dvanaest". Akcija predstavlja krajnje vreme da se okrenemo negovanju knjige, čitanju i kulture uopšte.

Opširnije...

Svesni smo da stalno moramo da se menjamo i da idemo u korak sa vremenom. Želimo da naša škola bude savremena, da bude prijatna atmosfera u njoj, i da učenici i profesori rado dolaze u školu. Tek tada možemo biti zadovoljni.


 “... i dalje putujem,
učim omladinu,
i sam se učim...“
              Dositej Obradović


Mezimac ban

mpntr logopuma logo